0850 8400087 WhatsApp
Hakkımızda

Turdayim.com, gezginler için her yıl,  deneyimlerinden oluşturduğu farklı gezi koleksiyonlarını hazırlar; her biri özgün ve kişiye özel pek çok yolculuğu seçiminize sunar. Destinasyon seçiminde özellik ve özgünlük isteyen hür ruhlar için, düşledikleri ölçülerde ‘tatil tasarımları’ yapar. İşte bu yüzden Turdayim.com, tümüyle kişiselleştirerek sunulan gezi önerilerinde hem ürün hem de hizmet kalitesinin en üst düzeyde olduğunun garantilenmesi demektir.


Bir yolculuğu hayal etmek, tasarlamak, istenilen düzeye getirmek.. Böylelikle size, yalnızca size özgü ve unutulmaz bir deneyim yaşatmak… İşte bizim işimiz, bizim tutkumuz, bu!

Yolculuk etmek insanoğluna daima çok çekici gelmiştir: Yeni yerler, yeni insanlar tanımak, ayrıcalıklı ve unutulmaz anlar yaşamak… Binlerce ağır sorumluluğu yüklenmiş , gündelik hayatın rutin koşuşturmalarından bunalmış kişilerin ‘tatil’ için ayırdıkları zamanın ne değerli olduğunu çok iyi biliyoruz. İşte bu nedenle Turdayim.com tümüyle kişiselleştirdiği gezi önerileriyle siz gezginleri en iyi şekilde ağırlamanın yollarını araştırır ve tatiliniz süresince hiç sıkılmadan, tam istediğiniz gibi unutulmaz anlar yaşamanızı garantiler.

Evinizin salonundan ya da çalışma masanızın üzerinden sizi alıp düşler dünyasına götürmeyi hedefliyoruz.

Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Turdayim.com, size özel tatili planlamak için 7/24 her zaman yanınızdadır