Yılbaşı Özel Dağ Konaklamalı Uludağ Turu

%20
Fırsat Turu
den başlayan fiyatlarla

Yılbaşı Özel Dağ Konaklamalı Uludağ Turu

Bursa

Yeni yıla Uludağ'da sevdiklerinizle girmek için en büyük fırsat

Alınan Covid Önlemleri

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün İstanbul-Cumalıkızık-Uludağ

06:00 - İncirli Metrobüs Durağı (Dilek Pastanesi Önü)

06:30 - Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

07.00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

07:15 - Kartal Köprüsü (Ankara yönü)

07.30 - Çayırova McDonald’s

09.30 - Bursa Çekirge Anatolia Hotel Önü

Yukarda Belirtilen saatlerde ulaşım kullanacak misafirlerimizle Yılbaşı özel Uludağ turumuza başlıyoruz. Sabah saat 10.00'da Cumalıkızık köyünde misafirlerimizle yöresel köy kahvaltımızı yapıyoruz. (ekstra) Kahvaltı molamız sona erdikten sonra Uludağ'a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Uludağ'a varışımız gerçekleşiyor. Otele girişlerimizi yaptıktan sonra misafirlerimize serbest zaman veriyoruz bu süre zarfında dileyen misafir kayak yapabilir dileyen misafirlerimiz bölgede yer alan teleferiklere binip doğayı gezebilir. Akşam 21.00'de başlayacak Yılbaşı özel etkinliğimizin detayları kısa süre içinde açıklanacak olup fiyata dahil değildir. Satın almak isteyen misafirlerimiz tur öncesinden satın almaları gerekmektedir.

 • Konaklama Erta Soyak Hotel Uludağ
 • Kahvaltı Cumalıkızık'da ekstra olarak alınacaktır
 • Öğle Yemeği Açık Büfe
 • Akşam Yemeği Açık Büfe

2. Gün Uludağ

Yeni yılın ilk gününde güne bembeyaz dağ manzaralı restoranımızda harika bir kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltı sonrası tüm misafirlerimiz serbest olup dilediğini yapabilir.

Öğle yemeği 12.00-14.00

Akşam yemeği 18.30-21.00Gece etkinliği olarak Belvü Cafe'de gerçekleşecek olacak Canlı müzik etkinliğine katılabilirler.

 • Konaklama Açık Büfe
 • Kahvaltı Açık Büfe
 • Öğle Yemeği Açık Büfe
 • Akşam Yemeği Açık Büfe

3. Gün Uludağ Kayak Merkezi-Tarihi Bursa İskender

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası akşam 15.00'e kadar serbest zamanımız olacak 15.00'de Uludağ'dan dönüşe geçip Bursa'da İskender yemek için 1 saatlik bir molamız olacak bu moladan sonra dönüş yolculuğumuza başlayacak olup İstanbul'a tahmini varış saatimiz 21.00

 • Konaklama Bu gece konaklama bulunmamaktadır.
 • Kahvaltı Açık Büfe
 • Öğle Yemeği Ekstra
 • Akşam Yemeği Tarihi Bursa İskendercisi (ektra)

Dahil Hizmetler

 • - 2 Gece Tam Pansiyon Konaklama
 • - Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • - Açık Büfe Öğle Yemeği
 • - Açık Büfe Akşam Yemeği
 • - Gündüz Etkinlikleri
 • -Gidiş dönüş ulaşım
 • -Araç içi ikramlar
 • -Seyahat Sigortası

Hariç Hizmetler

 • - Yılbaşı özel etkinlik
 • - Kayak Takımı 50TL
 • - Kayak Pantolonu 50TL
 • - Kayak Montu 50TL
 • - Skipass

Önemli Bilgiler

NOT: TUR KATILIMI İÇİN 2 DOZ AŞI VE 2. DOZ AŞININ ÜZERİNDEN 14 GÜN GEÇMİŞ OLMALIDIR. 2 DOZ AŞI OLMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN İSE TURDAN 48 SAAT ÖNCE PCR TESTİ YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

- Otel check in saati 14.00'da başlamaktadır.

- Check out saati 12.00'dır.

-Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

-Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

-Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

-Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

-Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari katılımcı sayısı 25 kişidir.

-Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turdayim.com kesinlikle sorumlu değildir.

-Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

-Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Ek Bilgiler

REZERVASYON DETAYLARI:

-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize tur kayıt onayınız gönderilecektir. Tur kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turdayim.com sorumlu değildir.

-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Diğer Bilgiler

KULLANILACAK ARAÇLAR:

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

16 kişiye kadar; Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

27 kişiye kadar; Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux 35 kişiye kadar; Otokar Sultan Mega

46 kişiye kadar; Mercedes Travego - Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner

İncirli İncirli

Hareket Saati : 06:00 -

Doğtaş Mobilya Önü

Mecidiyekoy Mecidiyekoy

Hareket Saati : 06:30 -

Mecidiyeköy İETT Durakları ( Mado Önü )

Kadikoy Kadikoy

Hareket Saati : 07:00 -

Evlendirme Dairesi Önü

Kartal Koprusu Kartal Koprusu

Hareket Saati : 07:15 -

Kartal köprüsü ( Ankara Yönü )

Cayirova Cayirova

Hareket Saati : 07:30 -

Çayırova Mcdonalds önü

Bursa Bursa

Hareket Saati : 09:30 -

Çekirge Anatolia Otel Önü

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler