Yılbaşı Özel 2 Gece 3 Gün Uludağ Turu

den başlayan fiyatlarla

Yılbaşı Özel 2 Gece 3 Gün Uludağ Turu

Bursa

Kervansaray Termal Otel ve Kervansaray City Otel Seçenekleriyle Yılbaşı özel turumuz sizlerle

Alınan Covid Önlemleri

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün İstanbul-Cumalıkızık-Uludağ

06:00 - İncirli Metrobüs Durağı (Dilek Pastanesi Önü)

06:30 - Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

07.00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

07:15 - Kartal Köprüsü (Ankara yönü)

07.30 - Çayırova McDonald’s

09.30 - Bursa Çekirge Anatolia Hotel Önü

Yukarda Belirtilen saatlerde ulaşım kullanacak misafirlerimizle Yılbaşı özel Uludağ turumuza başlıyoruz. Sabah saat 10.00'da Cumalıkızık köyünde misafirlerimizle yöresel köy kahvaltımızı yapıyoruz. (ekstra) Kahvaltı molamız sona erdikten sonra Uludağ'a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Uludağ'a varışımız gerçekleşiyor. Misafirlerimize serbest zaman veriyoruz bu süre zarfında dileyen misafir kayak yapabilir dileyen misafirlerimiz bölgede yer alan teleferiklere binip doğayı gezebilir. Akşam 16.30'da dağdan inişe geçip Bursa şehir merkezinde yer alan otellerimize geçiyoruz.Yılbaşı özel etkinliğimiz kısa süre içinde yayınlanacak olup ekstra ücretlidir

 • Konaklama Kervansaray City Hotel veya Kervansaray Termal Otel
 • Kahvaltı Cumalıkızık'da ekstra olarak alınacaktır
 • Öğle Yemeği Ekstra
 • Akşam Yemeği Açık büfe

2. Gün Uludağ

Yeni yılın ilk gününde güne harika bir kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltı sonrası tüm misafirlerimiz serbest olup dilediğini yapabilir. Dileyen misafirlerimiz sabah 10.00'da Uludağ'a gidecek aracımızla Uludağ'a gidebilir dileyen misafirlerimiz Bursa şehir merkezinde günü geçirebilirler. Akşam yemeği 19.00-21.00

 • Konaklama Kervansaray City Hotel veya Kervansaray Termal Otel
 • Kahvaltı Açık Büfe
 • Öğle Yemeği Ekstra
 • Akşam Yemeği Açık Büfe

3. Gün Uludağ-Bursa Tarihi İskender

Sabah otelde alacağımız Kahvaltı sonrası tüm misafirlerimiz serbest olup dilediğini yapabilir. Dileyen misafirlerimiz sabah 09.00'da Uludağ'a gidecek aracımızla Uludağ'a gidebilir dileyen misafirlerimiz Bursa şehir merkezinde günü geçirebilirler.

Uludağ'dan 15.30'da dönüşe geçip şehir merkezindeki misafirlerimizi aldıktan sonra tarihi Bursa İskender'ini yemek için 1 saatlik bir molamız oluyor burada alacağımız yemek sonrası dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.İstanbul'a tahmini varış saatimiz 21.00.

 • Konaklama Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.
 • Kahvaltı Açık Büfe
 • Öğle Yemeği Ekstra
 • Akşam Yemeği Tarihi Bursa İskendercisi (ektra)

Dahil Hizmetler

 • - 2 Gece otel Konaklaması
 • - Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • - Açık Büfe Akşam Yemeği
 • -Gidiş dönüş ulaşım
 • -Araç içi ikramlar
 • -Seyahat Sigortası

Hariç Hizmetler

 • - Yılbaşı özel etkinlik
 • - Kayak Takımı 50TL
 • - Kayak Pantolonu 50TL
 • - Kayak Montu 50TL
 • - Skipass

Önemli Bilgiler

NOT: TUR KATILIMI İÇİN 2 DOZ AŞI VE 2. DOZ AŞININ ÜZERİNDEN 14 GÜN GEÇMİŞ OLMALIDIR. 2 DOZ AŞI OLMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN İSE TURDAN 48 SAAT ÖNCE PCR TESTİ YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

-Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

-Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

-Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

-Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

-Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari katılımcı sayısı 25 kişidir.

-Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turdayim.com kesinlikle sorumlu değildir.

-Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

-Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Ek Bilgiler

-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize tur kayıt onayınız gönderilecektir. Tur kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turdayim.com sorumlu değildir.

-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Diğer Bilgiler

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

16 kişiye kadar; Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

27 kişiye kadar; Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux 35 kişiye kadar; Otokar Sultan Mega

46 kişiye kadar; Mercedes Travego - Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner

İncirli İncirli

Hareket Saati : 06:00 -

İncirli Doğtaş Mobilya Önü

Mecidiyekoy Mecidiyekoy

Hareket Saati : 06:30 -

İett Durakları Mado Önü

Kadikoy Kadikoy

Hareket Saati : 07:00 -

Evlendirme Dairesi önü

Kartal Koprusu Kartal Koprusu

Hareket Saati : 07:15 -

Kartal köprüsü ( Ankara Yönü )

Cayirova Cayirova

Hareket Saati : 07:30 -

Çayırova Mcdonalds önü

Bursa Bursa

Hareket Saati : 09:30 -

Çekirge Anatolia Otel Önü

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler