[email protected]

Singapur Havayolları İle Bali Tatili 5 Gece

Bali

unutulmaz 5 gece bali tatiline hazır mısınız ?

0

7 Gün 5 Gece

-

1 Şehir

07:00

Uçak

Var

1. Gün İstanbul

İstanbul IGA havalimanı dış hatlarda uçuştan 3 saat önce bulunma. Fiyat-Program listemizde belirtilen sefer sayılı uçağı ile saat Doha’ya hareket. Geceleme uçakta.

2. Gün İstanbul - Bali

Singapur’a iniş ve ardından Fiyat-Program listemizdeki uçağı ile Bali’ye hareket. Yerel saat ile Fiyat-Program listemizdeki saatte Bali’ye varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından firma temsilcimiz tarafından alanda karşılanma ve otele transfer. Odalara yerleşmenin ardından dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3. Gün Bali

Otelinizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz sonrasında rehberinizin extra olarak organize edeceği Kintamani Volkan Turu’na katılabilirler. Önce Bali’nin geleneksel danslarında ada kültürünü en iyi yansıtan BARONG DANSI izlenmeye gidilir Daha sonra dünyanın en pahalı ve en kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağaza gezilir. Buradan Kintamani Bölgesi’ne doğru devam edilir. Yol boyunca BATIK AGAC OYMACILIGI RESIM sanatlarının geliştiği köyler gezilir, atölyelere insanların nasıl çalıştığı görülür, istenirse hediyelik eşya alışverişi yapılır. Kintamani Bölgesi’ne varıldığında yanardağın tam karsısında bir restoranda acık büfe öğle yemeği alınır. Dönüş yolunda KUTSAL SU TAPINAGI ziyaret edilir. Daha sonra Bali’nin dünyaca ünlü PİRİNÇ TERASLARI görmeye gidilir. Son olarak içinde halen yaşanan BALİ KÖY EVI ziyaret edilir ve otele dönülür. Geceleme otelinizde.

4. Gün bali

Otelinizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz yine extra olarak düzenlenecek tam günlük Nusa Lembognan Adası Turu’na katılabilirler. Bali’nin yakınındaki NUSA LEMBONGAN adasına gidip, orada bir gün geçirebilirsiniz. Bir katamaranla adaya gidilir ve seyahat sırasında yelkenlinin güvertesinde güneşlenme imkanı vardır. Çeşitli ikramlar yapılır ve adada gün boyu şnorkel, banana boat, altı cam tekne gezileri limitsiz olarak hizmettedir. Öğle saatinde barbeque öğle yemeği verilir, şarap ve bira yemekle beraber ücretsizdir. Ada içinde nehir gezisi yapılır, isteyenler özel plajda günlerine devam edebilirler. Tur sonrası otele dönüş ve geceleme otelinizde.

5. Gün bali

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün Bali’nin eşsiz deniz, kum ve güneşinden yararlanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Tanah Loh Turu’na katılabilirler. Önce adanın 2 büyük tapınağı olan MENGWI TAPINAĞI ziyaret edilir. Daha sonra Bali’nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan TANAH LOT TAPINAĞI ziyaret edilir Burada gün batimi izlendikten sonra otele dönülür. Geceleme otelinizde.

6. Gün bali

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Dileyen misafirlerimiz rehberinizin extra olarak organize edeceği Ubud Turu’na katılabilirler. Bali’de yaşam biçimi haline gelmiş el sanatları ustalarının yer aldığı UBUD Bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Tohpati köyünden gelen, batik isimli ürünlerin meşhur olduğu gümüş el sanatlarının da yer aldığı yerleri görmekteyiz. Bu turumuz da ayni zamanda Bali’nin maymunları ile meşhur yeri olan ‘Monkey Forest’ isimli yer de maymun arkadaşların doğa ve insanlar ile nasıl iç içe yasam sürdüklerine tanık oluyoruz. UBUD marketteki alışveriş için serbest zaman dan sonrasında otele dönülür. Geceleme otelinizde.

7. Gün Bali - İstanbul

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi yapıyoruz. Havaalanı transfer saatine kadar Bali’nin eşsiz deniz, kum ve güneşinden yararlanma imkanı. Fiyat-Program listemizde yer alan sefer sayılı uçağı ile önce Doha’ya ardından Doha– İstanbul uçağına biniş. İstanbul’a varış.

  • Singapur Havayolları ve Qatar Havayolları ile ekonomi sınıf uçuşlar
  • Belirtilen otelde 5 gece oda kahvaltı konaklama
  • Tüm alan-otel-alan transferleri
  • Alan vergileri


Ekstra turlar en az 10 kişinin katılımıyla gerçekleşir. Asgari sayının altında kalınması durumunda fiyatlar güncel maliyetler baz alınarak katılımcı sayısına göre yeniden hesaplanır.
Ekstra turlar pandemi şartlarına bağlı olarak gerçekleşemeyebilir, değişiklik gösterebilir.
Uçak saatlerinde havayolundan kaynaklı değişiklikler olabilir. Biletinizin üzerinde yazan saatler geçerlidir.
Turlarla ilgili son karar Endonezya Hükümeti’nindir. Gerektiğinde değiştirebilir, iptal edebilir.

Tur Yorumları

Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Kapadokya Aşk Vadisi Peri Bacaları Yeraltı Şehri Turu 1 Gece Konaklama

26 Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Güvenilir Müşteri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

M. ARSLAN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam.

M. TEMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

Doğrulama İşlemi Tamamlandı

Doğrulama için lütfen tıklayınız


Benzer Ürünler

Başa Dön

Copyright © 2022 | Tourcosoft Agency Software Solutions