İzmir'den Fethiye Likya Turu

den başlayan fiyatlarla

İzmir'den Fethiye Likya Turu

Antalya, İzmir

Ege'nin Saklı Mavi, Turkuaz Rengi ile buluşmaya varmısınız? Yüzmeye doyamayacağınız Keyifli ve Eğlenceli bir için Geç Kalmadan yerinizi ayırtınız...

Alınan Covid Önlemleri

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün Gökova Tekne Turu, Sedir Adası, Kleopatra Plajı, Akyaka Azmak Çayı

Turdayim.com Araç Kalkış Noktaları

06:00 İzmir Bornova Sapağı
07:00 Aydın Otogar Sapağı
08:30 Muğla Otogar Önü

Gökova Tam Gün Tekne Turu, Sedir Adası, Kleopatra Plajı, Azmak Çayı Tekne Turu, Akyaka Beldesi, Fethiye

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Turdayim.com'un Otobüsleri ile Işıklar Ülkesi Likya Ölüdeniz Salda Gölü Turu yolculuğumuza başlıyoruz. İzmir (05:00 İzmir Manisa Kavşağı - Ege Üniversitesi Girişi önünden İzmir deki misafirlerimizin alınması) üzerinden Aydın - Çine üzerinden sabahın erken saatlerinde Sakar Geçidi’nin muhteşem manzarası eşliğinde Akyaka Beldesine varıyor ve teknemize biniyoruz. Gökova Tekne Turu (1. Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir.) Mitolojide geçen ve denizler tanrısı Poseidon un sarayının gök lacivert denizin dibinde olduğu söylenen Gökova'nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz Gelibolu Adası, İncekum, Lacivert Koy ve Marcus Antonius'un Kleopatra için Mısır'dan gemilerle getirttiği rivayet edilen kumlardan oluşan koruma altındaki eşsiz kumsalıyla Sedir Adası demir atıp yüzeceğimiz yerler arasında. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri dönüyoruz. (2. Tekne Turu Fiyatlarımıza Dahildir) Azmak Çayında bizi bekleyen teknelerimize siz değerli misafirlerimiz ile Batı Menteşe Dağları’nın altındaki yüzlerce gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, göçmen kuşların dinlenme yeri olan, yer yer 5 metreye kadar uzanan su altı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka'dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılıyor ve otobüsümüze ulaşıyoruz ve Fethiye'de bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.

 • Konaklama 3*- 4* Standart Fethiye Oteller
 • Kahvaltı Yolda serbest alınacaktır. (Ekstra)
 • Öğle Yemeği Tekne'de öğle yemeği (Ekstra)
 • Akşam Yemeği Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
 • Günün Tavsiyesi ÖNEMLİ NOT: Programımız ilk gün otele giriş yapmadan Gökova tekne turu ile başlayacağından misafirlerimizin yanlarında gerekli eşyalarını bulundurmaları gerekmektedir.

2. Gün On İki Adalar Tekne Turu, Katrancı Koyu, Kızılada, Yamaç Paraşütü

Tam Gün On İki Adalar Tekne Turu, Katrancı Koyu, Kızılada, Yassıca Adalar, Yörük Pazarı, Babadağ Yamaç Paraşütü,

Işıklar Ülkesi Likya Ölüdeniz Salda Gölü Turu 2. Gününde Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, otelimizden ayrılarak Fethiye Marina`ya hareket ediyoruz. Fethiye Marinada bizleri bekleyen teknemize biniyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tavşan Adası bulunmakta. (3.Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir.) (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Fethiye Marina'ya ulaşıyoruz. Bu güzel mavi yolculuğun ardından otobüsümüze binip Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler Pazarı'na gidiyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Ardından tekrar otobüsümüze binerek otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Fethiye gecelerini doyasıya yaşamak için lobide buluşuyoruz. (Ekstra)

 • Konaklama 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri
 • Kahvaltı Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
 • Öğle Yemeği Teknede öğle yemeği (Ekstra)
 • Akşam Yemeği Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
 • Günün Tavsiyesi Not: Dileyen misafirlerimiz İster sabah ister Akşam Yamaç paraşütü yapabilirler (ekstra) Bir Gün öncesinden Rehbere bildirmeniz gerekmektedir.

3. Gün Fethiye Dalış Turu, JeepSafari, Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Fethiye’de Serbest Gün, Tam Gün Fethiye Dalış Turu, Kelebekler Vadisi Tekne Turu, Tam Gün Jeep Safari

Işıklar Ülkesi Likya Ölüdeniz Salda Gölü Turu 3. Gününde Otelimizde alınan kahvaltı sonrası, arzu eden misafirlerimiz yılın yorgunluğunu otelde dinlenerek geçirirlerken, arzu eden misafirlerimiz de onlar için Ekstra olarak düzenlenen 3 farklı turdan birini seçebilirler.

1- Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra) Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS,PADI,SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında denize girme imkânı olacak. Bu güzel günün sonuna doğru Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz.

2- Tam Gün Jeep Safari Aktivitesi (Ekstra) bizleri otelimizden alan arazi jeeplerine biniyoruz. Torosların en batı kısmı olan Akdağlar’a doğru doğa parkuruna giriyoruz. Bizim için ayrılan belirli sürede su savaşları yaparken eğlencenin tadına varıyoruz. İlk olarak Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonu`na ulaşıyoruz. Toros Dağları`nın gölgesindeki bu muhteşem kanyonun içerisine girerek buz gibi sularında kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz de ya sıcak çaylarını yudumlayabilir yada zipline, bungee jumping, ringo rafting gibi aktivitelerden yararlanabilirler. Sonrasında Gizlikent Şelalesi’ni görüp Yakapark’a çıkıyoruz. Mis gibi çam ve ceviz ağaçlarının kokusunda alabalıkları buz gibi havuzlarda sevdikten sonra gezimizi tamamlıyor ve günümüzü tamamlayıp otelimize dönüyoruz.

3- Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu (Ekstra) Otelden aracımızla ayrılıp Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Mevkii’ne gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz ’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyor ve ilk olarak dümenimizi Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içinde yürüyüş yapabilirken, eşsiz turkuazın ve denizin keyfini çıkarmak isteyenler ise sahilde vakit geçirebilirler. Günün devamında yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Gemile Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu gibi noktalar sayılabilir (4.Tekne Turu Ekstra) Tekne turunun bitiminde Belcekız sahiline yanaşıp otobüsümüze binerek otelimize dönüyoruz.

Seçenekli olarak sunulmuş bu programlar hakkında detaylı bilgiyi rehberimizden alabilirsiniz. Akşam yemeği otelimizde.

 • Konaklama 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri
 • Kahvaltı Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
 • Öğle Yemeği Tercih edilen aktivitelerde ödenen tur ücretine dahildir.
 • Akşam Yemeği Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

4. Gün Dalyan Tekne Turu, İz Tuzu Plajı, Göçek, Ölüdüniz, Kayaköy

Dalyan Tekne Turu, Dalyan Koyları, Çamur Banyosu, Caretta Caretta'lar, Göcek, Göcek Marina, Kaya Köyü, Ölüdeniz Yüzme Molası,

Işıklar Ülkesi Likya Ölüdeniz Salda Gölü Turu 4. Gününde Otelimizde alınan kahvaltı sonrası, bizleri bekleyen otobüsümüze binerek Dalyan'ın meşhur Caretta Caretta Kaplumbağa'larını görmek, dalyan koylarında yüzmek ve çamur banyosu yapmak için yola çıkıyoruz. İlk olarak Tekne'mize binip (5. Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir) Dalyan Koyları'nda yüzmek için hareket ediyoruz. İz Tuzu Plajında Kral Kaya Mezarlarını görmeye gidiyoruz. Nil Kaplumbağaları ve Yengeçlerin ana yurdu olan Dalyan Nehri sazlıkların arasından İz Tuzu plajına varıyoruz. Burada Rehberimizin verdiği serbest zaman diliminde Yüzme molası veriyoruz, çamur banyomuzu yapıyor, Serbest zamanın ardından öğlen yemeğimizi almak için gelmiş olduğumuz teknemize binerek Restoranımıza doğru yola çıkıyoruz (Ekstra). öğlen yemeğimizden sonra dünyaca ünlü Göcek Koyunu ve marinasını geziyoruz kısa bir mola ile birlikte buradan ayrılarak dünyaca ünlü meşhur Ölüdeniz'e doğru yola çıkıyoruz Ölüdeniz'e gelmeden önce Kaya köyü ziyaret ederek yüzme molası için Ölüdeniz'e gidiyoruz, akşam yemeğimiz için otelimize doğru hareket ediyoruz konaklama ve akşam yemeği kaldığımız otelimizde.

 • Konaklama 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri
 • Kahvaltı Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
 • Öğle Yemeği Dalyan'da Restoranda (Ekstra)
 • Akşam Yemeği Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

5. Gün Saklı Kent Kanyonu, Yaka Park, Salda Gölü, Serinhisar, Afyon

Saklı Kent Kanyonu, Yaka Park, Rafting, Zipline, Salda Gölü, Serinhisar Leblebi Çarşısı, Afyon

Işıklar Ülkesi Likya Ölüdeniz Salda Gölü Turu 5. Gününde Kahvaltımızın ardından Muğla sınırını çizen Eşen Çayı'nın da kolu olan Karaçay'ın oluşturduğu Saklı Kent Kanyonu'nu gezmek için yola çıkıyoruz İlk önce saklı kent kanyonu kalkerli vadisi içerisinde yürüyüş çıkıyoruz rehberimizin burada sizlere vereceği bölge hakkındaki bilgiler sonrasında kısa bir serbest zaman veriyoruz, serbest zamanımızın bitimi ile birlikte kanyon girişinde buluşup dileyen misafirlerimiz için Zipline yada kişiye özel tek kişilik botlarla Rafting yapmak için Dargaz çayına gidiyoruz ve bol bol eğleniyoruz. Aktivitelere katılmayan siz değerli misafirlerimiz için çay kenarında oturup gözlemenizi yiyebilir çay ve kahvenizi burada yudumlayabilirsiniz. Serbest zamanımızın bitiminde aracımıza binerek Yaka Park doğru yola çıkıyoruz. Bizleri küçük bir orman içerisinde buz gibi doğal kaynak suların bulunduğu bir cennet diyarına gidiyoruz ve öğlen yemeğimizide (Ekstra) burada alıyoruz. Türkiyenin Maldivleri olarak bilinen Salda gölüne ulaşıyoruz ve burada bol bol resim çekmek için mola veriyoruz ardından dünyaca ünlü Serinhisarda Leblebi alış verişi yapıyoruz Afyonda SÇ parkda vereceğimiz moladan sonra İzmir'e doğru yola çıkıyoruz, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz ve Siz değerli misafirlerimizle bir başka Turdayim.com organizasyonunda buluşmak üzere turumuzu sonlandırıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde ve Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Bölgede Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Yol Üzerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.
Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur

Işıklar Ülkesi Likya Ölüdeniz Salda Gölü Turu sirküsü yayınlandığı 23.03.2021 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayınlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

 • Konaklama Bugün Konaklama yoktur
 • Kahvaltı Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde ve Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Öğle Yemeği Bölgede Ekstra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği Yol Üzerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.

Dahil Hizmetler

 • - Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • - Otellerde 4 Sabah Kahvaltısı
 • - Otellerde 4 Akşam Yemeği
 • - Azmak Tekne Turu Dahildir.
 • - Gökova Tekne Turu Dahildir.
 • - 12 Adalar Tekene Turu Dahildir.
 • - Dalyan Tekne Turu Dahildir.
 • - Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • - Lüks Araçlarla Ulaşım
 • -1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

Hariç Hizmetler

 • - Kelebekler Vadisi Tekne Turu
 • - Jeep Safari Turu
 • - Yamaç Paraşütü
 • - Rafting Turu
 • - Prof Hocalar Eşliğinde Dalış
 • - Tüm Özel Harcamalar
 • - Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • - Tüm Öğlen Yemekleri
 • - Extra Belirtilen Organizasyonlar

Önemli Bilgiler

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli 3 gün konaklamaya kadar 25 TL 4 gün ve üzeri konaklamalarda 40 TL dir

Ek Bilgiler

COVİD – 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER * Turlarımız araçların yarı kapasitesi ile olacaktır. * Turlarımızda Kişisel Hijyen Seti verilecektir. ( Maske, Eldiven, Dezenfektan veya Kolonya) * Turlar öncesi araçlarımız dezenfekte edilecektir. * Turlarda kullanılan otel, restaurant ve alışveriş mekanlarının Covid – 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır * Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır * Turlarımızda kullanılan araçlarımız da yeni bir genelge yayınlanıncaya kadar %50 kapasite ile hizmet verilecektir; sosyal mesafe kurallarına uygun olarak araçlarda oturma düzeni 1+1 şeklinde olacaktır * Paket tur satın alan misafirlerimizin otobüs veya diğer ulaşım araçlarına binişleri öncesinde biniş noktalarımızda tur ulaşım aracına kabul formu görevli personeller tarafından paylaşılarak imzalatılacaktır * Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır * Araçlarımız da koruyucu ekipman (maske, dezenfektan, eldiven) bulunmaktadır ve tüm misafirlerimize dağıtılacaktır. * Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur. * Araçlarımızın ön kapı ve arka kapı bölümlerinde araca binişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulundurulmaktadır. * Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır. * Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır. * Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır.

Bornova Bornova

Hareket Saati : 06:00 -

Bornova Sapağı

Aydin Aydin

Hareket Saati : 07:00 -

Otogar Sapağı önü

Mugla Mugla

Hareket Saati : 08:30 -

Otogar önü

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler