İzmir Çeşme Kuşadası Yüzme Turu

den başlayan fiyatlarla

İzmir Çeşme Kuşadası Yüzme Turu

Aydın, İzmir

Yazın Vazgeçilmez İkilisi: Çeşme & Alaçatı, Güzel plajları, tertemiz denizi, tarihi ve doğal güzellikleri, eğlence ve gece hayatıyla yerli yabancı tüm tatilcilerin gözdesi konumunda bu ikiliyi güzel bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimize Turdayim

Alınan Covid Önlemleri

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün İstanbul, Gebze, Bursa, İzmir


Turdayim.com Araç Kalkış Noktaları

20:00 Beylikdüzü Migros Önü

20:15 Avcılar Otobüs Durakları

21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

21:30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

22:10 Bostancı E-5 Otobüs Durağı

22:20 Kartal Köprüsü Altı

22:30 Pendik E-5 Otobüs Durağı

22:40 Çayırova Mc Donalds

00:15 Bursa Almira Otel Ön

 • Konaklama konaklama bulunmamaktadır

2. Gün İzmir, Konak Meydanı, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağı, Asansör

İzmir, Konak Meydanı, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağı, Asansör, Paşa Limanı, Makri Koyu, Yeşil Koy, Ayayorgi Koyu, Alaçatı, Kuşadası

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Turdayim.com'un Otobüsleri İle İzmir Çeşme Kuşadası Yüzme ve Tekne Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Keyifli bir gece yolculuğumuzun ardından, sabah saatlerinde güzel İzmir’imize ulaşmış oluyoruz. Ege'nin inci olan İzmir’de yeşillikler içinde Çiçekli Köyde (Ekstra) alacağımız kahvaltımız ile güne güzel ve dinç bir şekilde başlamış oluyoruz. Kahvaltımızın ardından rehberimizin anlatımları ile birlikte, aracımızla güzel İzmir’imizi panaromik olarak seyrine dalıyoruz, sırasıyla; İzmir Konak Meydanı, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını ve Asansör’ü aracımız içerisinde anlatımlarını ve görsel manzarası görmemizin ardından artık deniz kum ve güneşin tadını çıkarma zamanı. Keyifli bir yolculuğun ardından Çeşme’ye varmış oluyoruz. Çeşme’de Çeşme limanında bizleri bekleyen teknemize binerek uçsuz bucaksız mavi sulara yolculuğumuza başlıyoruz. (Ekstra) Dört farklı koyda yüzme keyfi yaşayacağımız teknemizde denizin keyfini çıkarırken göreceğiniz manzaralara doyamayacaksınız. Tekne turumuzda sırasıyla Paşa Limanı koyu, Yeşil Koy, Makri Adası Ayayorgi koyu, yüzme molası verip eğlenceli dakikalar ve müzik ritmini en uç noktalarında yaşayacağımız koylar olacaklardır. Tuzlu suyun ve temiz havanın etkisiyle acıkan karınlarımızı teknemizden gelen mis gibi ızgara kokuları eşliğinde öğle yemeğimizi aldıktan sonra tüm gün denizin ve güneşin tadını çıkartıyoruz. Akşam saatlerinde mavi turumuzu sonlandırıp Çeşme limanında bizleri bekleyen aracımıza binerek Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Çeşme Tekne Turu: Paşa Limanı koyu, Yeşil Koy, Makri Adası Ayayorgi Turu Öğle Yemeği Dahil (Kişi Başı 120 TL)

Not 1 : Tekne Turumuza katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün Çeşme’de bulunan Halk Plajında serbest zaman olarak değerlendireceklerdir. Öğlen Yemeğini, bu serbest zamanda ekstra olarak alıp değerlendirebilirler.

Not 2 : Dileyen misafirlerimiz için akşam yemeği sonrasında Lobide buluşma ve Kuşadası Barlar Sokağı Turu. (Ekstra)

 • Konaklama Selçuk Hitit Otel, Kuşadası Nuova Beach Otel, Dabaklar Otel vb.
 • Kahvaltı Çiçekliköy Asmalı Kahvaltı Evi
 • Öğle Yemeği Çeşmede serbest zaman ( Tekne turuna dahil )
 • Akşam Yemeği Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır.

3. Gün Kuşadası, Güvercinlik, Güzelçamlı, Kalamaki Koyu

Kuşadası, Güvercinlik, Güzelçamlı, Kalamaki Koyu, İzmir, Bursa, Yalova, İstanbul

İzmir Çeşme Kuşadası Yüzme ve Tekne Turu 3. Gününde Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Güzelçamlı bölgesine hareket ederek bölgede bizleri bekleyen teknemize biniyoruz ve ‘’Güvercin Adası, Güzelçamlı ve Milli Park‘’ tekne turumuza başlamış oluyoruz. (Ekstra) Masmavi Ege’nin serin sularında ilk koyumuz olan Milli Park’a varmış olup, ilk plajımızda yüzme molası veriyoruz. Yeşil ile maviyi buluşturan adamızda eğlenceli tekne gezimizde müzik eşliğinde eğlenip deniz molası veriyoruz. Eğlenceli dakikalar yaşayacağımız bu koyumuzdan ayrılıp, ikinci koyumuza doğru hareket ediyoruz. İkinci koyumuza varış sağladığımızda saat yaklaşık olarak 12:00 olmakta ve teknenin mutfağında hazırlanmış olan öğlen yemeğimizi açık büfe olarak siz değerli misafirlerimize ikram ediyoruz. Öğlen yemeğimizin sonrasında hareketli parçalarla kaldığımız yerden eğlenceye devam ederken üçüncü koyumuza (Kalamaki) doğru hareket ediyoruz. Dans etmekten yorulan misafirlerimiz teknemizin üst kısmında güneşlenip dinlenebilir suyun yorgunluğunu atabilirler. Kalamaki koyumuza varışımızın ardından bu koyumuzda komşumuz olan Yunan Adasını çok net bir şekilde görmek mümkün. Kalamaki koyumuzda dinlenme ve yüzme imkanı için mola veriyoruz. Molamızın ardından saat 15:30’da civarında gezimizin son noktası olan Güvercin Adası’na doğru hareket ediyoruz. Adamıza varışımızın ardından son kez denizin keyfini çıkarabilmek için yüzme molası veriyoruz. Yaklaşık 6 saatlik tekne turumuzun ardından Kuşadası’nda bizleri bekleyen aracımıza doğru yola çıkıyoruz. Saat 16:30 gibi siz değerli müşterilerimiz ile bizleri bekleyen aracımıza binerek İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. İzmir, Bursa, Yalova karayolu üzerinden İstanbul’a ulaşmış oluyoruz ve katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve bir sonraki Turdayim.com organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşarak turumuzu tamamlıyoruz.

Kuşadası Tekne Turu: Güzelçamlı Tekne turu; Güvercin adası, Güzelçamlı, Kalamaki Tekne Turu Öğlen Yemeği Dahil (Menü: Balık veya Tavuk ızgara, Makarna, Salata) Kişi Başı 100 TL (Ekstra)

Not: Tekne Turumuza katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün Kuşadası’nda bulunan Halk Plajında serbest zaman olarak değerlendireceklerdir. Öğlen Yemeğini, bu serbest zamanda ekstra olarak alıp değerlendirebilirler.

İzmir Çeşme Kuşadası Yüzme ve Tekne Tur sirküsü yayınlandığı 17.10.2020 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayınlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

 • Konaklama Konaklama Yoktur
 • Kahvaltı Otelde Set Menü yada Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Öğle Yemeği Kuşadasında Serbest Zaman ( Tekne Turuna Dahil )
 • Akşam Yemeği Dönüş Yolu Üzerinde Tesiste Alınacaktır (Ekstra).

Dahil Hizmetler

 • - Otellerde 1 Gece Konaklama
 • - 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
 • - Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
 • - Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
 • - Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
 • - Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı
 • - Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği

Hariç Hizmetler

 • - Tüm Öğle Yemekleri
 • - Çeşme Tekne Turu
 • - Kuşadası Tekne Turu
 • - Tüm Özel Harcamalar
 • - Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • - Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • - Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • - İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

Önemli Bilgiler

Yılın 300 gününün güneşli hava olarak yaşayan bir şehirde, zeytin ağaçlarının salındığı bir bölgede yaz tatili. Ege’nin en trend yerlerinden Çeşme’de Ayayorgi Koyu’nda Kuşadası’nda Güzelçamlı’da mas mavi sulara atıyoruz kendimizi. TURDAYIM farkıyla keşfetmek için sizleri davet ediyoruz.

2021 Erken Rezervasyon Fırsatı Başlamıştır

%25 Kaparo ver Gerisini Otobüste Tamamla

Ek Bilgiler

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı Turlarda sigorta bedeli kişi başı 50 TL’dir.
Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Diğer Bilgiler

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: ( 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter
Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Tur Konaklama Bilgileri

Tur süresinde konaklama yapacağınız otellere ait bilgileri ve görselleri aşağıda yer alan panel üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Club Scala Nuova, Aydın, Kuşadası merkezinde bulunmaktadır. Tesis, havaalanına 65 km, şehir merkezine 500 m uzaklıktadır.

Club Scala Nuova


 • Açık Yüzme Havuz
 • Çocuk Havuzu
 • Su Isıtıcı
 • Duman Dedektörü
 • Çay ve Kahve Seti
 • İnternet
 • Split Klima
 • Televizyon
 • A la Carte  Restaurant Ücretli
 • Oda Servisi Ücretli
 • Çamaşır Hizmetleri Ücretli
 • Ütü Ücretli
 • Minibar Ücretli

Benzer Ürünler