[email protected]

Baştan Sona Büyük Ege Akdeniz Turu 7 Gece Otel Konaklamalı

Antalya, Balıkesir, İzmir, Muğla

Baştan sona Ege ve Akdeniz keşfetme fırsatı. Bol yüzme molalı olan turumuzda her gece bir otelde konaklayarak yorulmadan ve koştur koştur olmadan rahat bir şekilde Kuzey egeden başlayıp Antalya'da bitecektir. Aktiviteler yüzme molaları gece etkinlikleri ve daha fazlası.... Hem eğlenmek hem yüzmek hem de aktivite yapmak istiyorsanız bu tur tam size göre.

8500

9 Gün 7 Gece

23 Haziran

4 Şehir

22:00

Otobüs

Var

⏰22.00 İncirli Metrobüs Durağı

⏰22.30 Mecidiyeköy (İETT Durakları)

⏰23.00 Kadıköy (Evlendirme Dairesi Önü)

⏰23.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

⏰23.40 Çayırova McDonald’s

⏰02.15 Bursa Otogar önüBelirtilen duraklardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Ayvalık istikametine doğru hareket ediyoruz.

Sabah saatlerinde Cunda adasına varış yaptıktan sonra misafirlerimizin kahvaltı yapması için ve meşhur Ayvalık Tostu deneyimlemeleri için yemek molası veriyoruz yemek molası sonrasında rehber eşliğinde Cunda nın şirin sokaklarını gezimizi tamamladıktan sonra Şeytan sofrasına hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz 1 saatlik fotoğraf molası ardından Yüzmek ve günün yorgunluğunu atmamız için Sarımsaklı plajına geliyoruz. 2-3 saatlik yüzme molasın ardından akşam yemeği ve dinlenmemiz için İzmir merkezde bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Otele giriş yaptıktan sonra yemek ve dinlenme isteyen misafirlerimiz akşam kordonda yürüyüş yapabilir veya gece eğlence etkinliğine katılabilir. ( eğlence etkinliği extra)Kahvaltı: Cunda extra
Öğle yemeği : Sarımsaklı extra
Akşam yemeği : İzmir de konaklayacağımız otelde fiyata dahil
Konkalama : İzmir otelinde

İZMİR BÖLGE OTELLERİ Otel Detaylarını Görüntüle

07:00 Otelde kahvaltı sonrasında saat 09:00 Alaçatı’ya doğru hareket saat 11:00 Alaçatı’ya varış
2 saatlik serbest zaman sonrasında buluşma noktasında topraklanarak Çeşme'ye doğru hareket ediyoruz. Çeşme de öğle yemeği molası ve çeşme çarşı gezisi .
14:00 Ilıca plajında yüzme molası 2-3 saatlik yüzme molası sonrasında Kuşadası da bulunan otelimize doğru hareket.
17:00 İzmir de bulunan otelimize doğru hareket 1 saatlik bir yolculuk sonrasında otelimize varış.
19:00 Akşam yemeği ve dinlenme isteyen misafirlerimiz gece eğlencesi için clup etkinliğine katılabilirler.

Kahvaltı: İzmir de otel de fiyata dahil
Öğle yemeği : Çeşmede extra
Akşam yemeği : İzmir de otelin de otelde fiyata dahil

Konkalama : Kuşadası veya izmir oteli

KUŞADASI OTELLERİ Otel Detaylarını Görüntüle

07:00 otelde kahvaltı sonrasında 08:00 Marmaris’e doğru hareket. 2,30 saatlik bir yolculuk sonrasında Azmak Nehri’ne varış.

11:00 Azmak nehrine varış burada tekne turu ve öğlen yemeğimizi aldıktan sonra Marmaris de bulunan Kız kumu plajına doğru hareket ediyoruz burada yüzme molamızı gerçekleştirdik den sonra dinlememiz için otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam isteğe bağlı olarak gece etkinliği

Kahvaltı: Otel de fiyata dahil
Öğle yemeği : Öğle yemeği azmak nehri extra
Akşam yemeği : Marmaris de otelde fiyata dahil

Konkalama : Marmaris oteli

Bu gün serbest aktivite günü olarak değerlendirilecektir. İsteyen misafirlerimiz extra olarak tam gün sürecek olan jeep safari veya tekne turlarına öğle yemeği dahil bir şekilde katılabilir yada katılmak istemeyen misafirlerimiz otelde dinlenip kendi imkanı ile gezebilirler. Akşam isteğe bağlı olarak gece etkinliği

Kahvaltı: Marmaris de otel de fiyata dahil
Öğle yemeği : aktivite alanında extra ya dahil
Akşam yemeği : Marmaris de otelde fiyata dahil
Konkalama : Marmaris oteli

07:00 Otel de kahvaltımızı yaptıktan sonra DALYAN’a gidiyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hikâyesini rehberimizden dinleyerek kaya oyma KRAL MEZARLARI’nı görüyoruz. Sonrasında nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Türkiye'deki en ünlü yumurtlama alanı İZTUZU plajına gidiyoruz.( Buradaki tekne turu fiyata dahildir teknedeki öğle yemeği ekstradır)

Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek otobüsümüze ulaşıyoruz. Dalyandan ayrılıp Akdeniz’in eşsiz koylarına sahip olan Göcek'ten geçerek. Fethiye merkezi takiple eski bir Rum köyü KAYAKÖY’ e varıyoruz. Tepeler üzerinde teraslar halinde uzanan 350-400 kadar evi bünyesinde barındıran, mübadele ile tamamına yakını terk edildiğinden ‘hayalet köy’ diye de isimlendirilen KAYAKÖY’ ün sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürüyor. Serbest zamanda fotoğraflarımız alıp bu hüzünlü köyden ayrılarak Babadağ'ın hemen eteğinde bulunan BELCEKIZ plajına ulaşıyoruz. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ’de denize girmek için sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz, Babadağ’dan gerçekleşen Dünyanın en güzel manzaralı parkuru kabul edilen Fethiye-Ölüdeniz Yamaç Paraşütüne katılabilir(Ekstra). Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan sonra Fethiye veya Dalaman bölgesindeki otelimize varış, akşam yemeği otelimizde. Gece arzu eden misafirlerimizle Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.(Ekstra)

Kahvaltı: Konaklama yapılan otelde fiyata dahil
Öğle yemeği : Dalyan’ da tekne turunda (extra)
Akşam yemeği : Fethiye otelde fiyata dahil
Konkalama : Fethiye de otelde

Dalyan Tekne turu Fiyata dahil tekne deki öğle yemeği extra

Sabah Otelimiz de kahvaltımızı ardından 12 Adalar Mavi Yolculuğu'na katılmak için otelimizden ayrılıyoruz. Tekne turumuzda Fethiye-Göcek koylarının birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, bol bol denize giriyoruz. Yassıcalar Adası, Göcek Adası, Kızılada, Akvaryum Koyu, Domuz Adası, Tersane Adası, Zeytinli Ada vb koy ve adalar .Günün sonuna doğru limana dönüyoruz. Otelimize varış. Akşam yemeği otelimizde. Gece Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.(Ekstra)

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : 12 Adalar tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Balık +Salata+Makarna veya Tavuk + Makarna + Salata )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor
Konaklama : Fethiye oteli

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından otobüsümüzle Türkiye'nin en etkileyici kanyonlarından biri olan Saklıkent'e gidiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz gökyüzünde olmanın zevkini Zıpline ile yaşayabilirler. Dileyen misafirlerimiz bu heyecan verici aktivitelerin tadını çıkarırken dileyen misafirlerimiz de Saklıkent Kanyonu'na giriş yapabilirler. Kanyon içinde kayaların altından çıkan buz gibi sularda serinleyip bu keyifli anları fotoğraflayarak otobüsümüze dönüyoruz. Akdeniz’in incileri olan KAŞ ve KALKAN’da güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Bir sonraki durağımız KEKOVA’nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan ÜÇAĞIZ'a ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle KEKOVA TEKNE TURU’na başlıyoruz. Yüzme molalarımız Tersane koyu, Kumlu İskele vb. koylarda olacak. Ardından M.S ll.yy ‘da bir depremle denizin içine batmış olan Batık Kent, Kekova Adası, kara ulaşımı bulunmayan Simena Köyü ve Kalesini tekneden görüyor ve rehberimizden bilgiler alarak turumuzu tamamlıyoruz. Üçağız’dan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüzle Noel Baba’nın yaşamış olduğu yer DEMRE üzerinden yol alarak Finike, Bey Dağları, Kemeri görerek akşamüstü saatlerinde Antalya bölgesindeki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara tavuk + 3 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor

Konaklama : Antalya

Antalya bölgesi oteli Otel Detaylarını Görüntüle

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından, Panoramik Antalya şehir merkezi, Cumhuriyet Meydanı, Tophane Parkı, Kaleiçi, Antalya’nın simgesi olan Yivli Minare, Tarihi Kaleiçi Evlerini görüntüleyebileceğimiz fotoğraf molası sonrası otobüsümüzle, bir Milli Park olan tabiat harikası Köprülü Kanyon’a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenalini yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, RAFTING heyecanını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (Ekstra). Sonrasında, bir başka tabiat harikası olan ve Türkiye’nin sayılı şelalelerinden DÜDEN ŞELALESİ’ne ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından dönüş yoluna geçiyoruz. Afyon,Kütahya,Bozüyük,Adapazarı,İzmit üzerinden İstanbul a ulaşıyoruz ve bir başka organizasyonda buluşmak dileği ile siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak ,sizlerle vedalaşıyoruz.

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Rafting aktivitesine dahil.Restaurantda öğle yemeği Izgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve. Aktiviteye katılmayan misafirler için ekstradır.
Akşam yemeği: Gölbaşı tesisleri Serbest

Konaklama : Bu gece konaklama yok gece yolculuğu yapıyoruz.

 • -7 gece otel konaklaması
 • -7 akşam yemeği
 • -7 sabah kahvaltısı
 • -Lüks turizm araçları ile ulaşım
 • -Programda belirtilen çevre gezileri
 • -Zorunlu seyahat sigortası
 • -Rehberlik hizmeti
 • -Dalyan tekne turu
 • - Özel harcamlar
 • -İlk gün kahvaltısı ve tüm öğle yemekleri
 • -Aktivite ücretleri
 • -Gece etkinlikleri
 • -Müze ve ören yeri girişleri
Yetişkin 2
Çocuk 0
TUR TARİHİ
DÖNÜŞ TARİHİ
TUR TİPİ
TUR DURUMU
TOPLAM FİYAT
Bilmeniz Gereken Bilgiler

Bu ürün içerisine aşağıda belirtilen katılım şartları ile rezervasyon yapabiliriniz.

FİYAT BİLGİLERİ

Belirtilen Fiyatlar Kişi Başı Fiyatdır

Toplam Fiyat

2 Yetişkin

17000

Tur Yorumları

Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Kapadokya Aşk Vadisi Peri Bacaları Yeraltı Şehri Turu 1 Gece Konaklama

26 Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Güvenilir Müşteri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

M. ARSLAN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam.

M. TEMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros